Konkurs na najlepszą Giełdę Pomysłów 2015 roku

Zapraszamy Czytelników do zagłosowania na najciekawszą i najbardziej inspirującą Giełdę Pomysłów, jakie zamieszczaliśmy na łamach Gazety Samorządu i Administracji w ubiegłym roku. Dział Giełda Pomysłów to nasz autorski, stały dział, który jest miejscem prezentacji najciekawszych rozwiązań zastosowanych i przetestowanych przez samorządy. W każdym numerze publikujemy jeden pomysł, który może być wykorzystany w rozwiązywaniu trudnych kwestii samorządowych – od gospodarki komunalnej przez oświatę, zdrowie, kulturę, współpracę z mieszkańcami, aż po sprawy pracownicze w urzędzie. Prezentowane pomysły wyróżniają się oryginalnością i kreatywnością, a ich skuteczność została potwierdzona w praktyce. Łatwo można je też powielić na terenie innych jednostek samorządu i – jak potwierdzają to nasze obserwacje – tak się dzieje.

Wszystkie prezentowane w Gazecie Samorządu i Administracji pomysły można też samodzielnie zweryfikować, ponieważ przy każdym są informacje dotyczące tego, kto i kiedy je wdrażał. Łatwo zatem sprawdzić, czy wciąż funkcjonują, czy zostały zmodyfikowane, jakie trudności napotkano przy ich wdrażaniu w życie.

Ze wszystkimi Giełdami Pomysłów, które ukazały się w Gazecie Samorządu i Administracji w 2015 roku można się zapoznać i zagłosować na jedną z nich na stronie internetowej www.gsia.infor.pl. Konkurs potrwa do 29 lutego br. Wśród głosujących rozlosujemy atrakcyjne nagrody.

Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do udziału w konkursie
Redakcja